O komunikacji w naszych grupach

Nasze grupy, kolektywy, organizacje budowane są wokół wspaniałych wartości, w oparciu o troskę, empatię i pomoc wzajemną. A jednak nie pozwala nam to uniknąć nieustannych napięć i konfliktów, które prowadzą do rozpadu kolejnych grup, rozbijają szanse na szersze współprace, zabierają nam czas i inne zasoby, a w ostateczności odbierają nam możliwość większego wpływu na rzeczywistość.
Moją propozycją jest spotkanie się i spojrzenie na ten problem, a także przyjrzenie się naszej własnej roli w przetwarzaniu niezdrowych wzorców, w których się wychowaxxśmy. Zaproponuję kilka modeli i ćwiczeń poznanych podczas różnorakich warsztatów, ale będą to mocno praktyczne zajęcia, bez sztywnego planu, gdzie osoby uczestniczące będą zaproszone do współfacylitacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *